BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

‚Romanians, Albanians, Lithuanians and other criminals‘ - Lietuviai keičiai Europą

Po šios dienos straipsnio Lietuvos Žiniose apie baudžiamojo kodekso straipsnių pakeitimus Norvegijoje pasidarė baisu.  Lietuvos radijas trimituoja norvėgai pakeitė savo įstatimus dėl lietuvių.

Taip, pildosi Beresnevičiaus pranašystės kad mes, barbaru tauta turime savo barbarišku elgiasiu ir energija išjudinti pasenusę ir aptingusę Europą, ir taip po truputį ją užvaldyti.  Ką gi, jau kai kurios šalys įstatymus dėl mūsų keičia.  Tik kad nepakeistų istatymų dėl sienos kirtimo.  Taip elegantiškai užkariaudami Europą dasigivensime iki to kad ans pasų patikros budelių prie paprastų užrašu ‚Schengen citizens‘, ‚Other nationalities‘ pradesime matyti ‚Romanians, Albanians, Lithuanians and other criminals‘.

 

Skaitykite straipsnį Lietuvos Žiniose

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. plahcisas:

  …taip jau yra..kad skambam kaip galim…blogi zmones prisimena kur kas ilgiau,nei geri……tik ir mes ne visada tokie blogi,kaip kalbama.

 2. Irzikevicius:

  Sutinku kad šaukštas deguto ir medaus statinę sugadina. Nors pas mus ir ne kas su naftos ištekliais mūsų gimtojoje žemelėje bet su religijos broliais lenkais turime daug to deguto savyje. Ko tai latviai ir estai taip neskamba užseniuose. O jei ir pagauna su jų pasais tai dažniausia buna salvai. Na taip, pas juos daugiau slavų gatvėse o pas mus galvose. Ir niekaip mes to negalime pašalinti.

  Va Kabzonas atvažiuoja, ir pažiūrėkime koks bus anšlagas ir mūsų Šauniosios spaudos dėmesis šiam šauniam Rusijos Sinatrai turinčiam ryšių su Rusijos mafija.

 3. plahcisas:

  …viskam savas laikas..o estai ir latviai skamba…lygiai taip pat..jau nekalbant apie lenkus ir ukrainiecius….

  Kiekvienoje tautoje yra savo "s….."

  Redagavo plahcisas 2007-07-16 16:56

 4. Anonymous:

  Mes patys sau skambam - juk netriūbis žurnaliūgos apie estus ir latvius - reitingų tai nekelia.

  Man pačiam teko matyti mūsų žurnaliūgų reportažą, kurio pradžioje sudaro įspūdį, kad kažkokiam Norvegijos nedideliame uoste tik išeik į gatvę - tuoj lietuvis tave apkramsnos. O po to reportažo pabaigoje apklausiami vietiniai - ar girdėjote apie lietuvių daromus nusikaltimus? Tie purto galvas "rusai, lenkai… lietuvių nematėm".

  Gal sakau, baikim patys ant savęs šikti? Nors kita vetus - kur tik to deguto nėra, deja…

Rašyti komentarą